Wymiana i zwrot

Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki, poprzez wysłanie stosownego oświadczenia na piśmie, dostępnego do pobrania poniżej. Formularz powinien zostać wydrukowany, wypełniony oraz koniecznie własnoręcznie podpisany. Dla zachowania powyższego terminu wystarczy aby przedmiotowe oświadczenie zostało wysłane przez Klienta przed jego upływem. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sugeruje się przesłanie towaru wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od Umowy. Do zwracanego towaru musi być dołączony dokument księgowy poświadczający zakup (paragon). 

Odstąpienie od Umowy w okresie do 10 dnia od otrzymania towaru przez Użytkownika jest możliwe pod warunkiem, że Użytkownik zwróci Towary bez jakichkolwiek śladów użytkowania oraz w niezniszczonym opakowaniu. Zwrot towaru powinien być wykonany poprzez wysłanie towaru na adres sklepu podany powyżej. Koszty transportu zwrotu towaru oraz koszty wysyłki pierwotnego zamówienia ponosi osoba kupująca. Sklep Bake in nie przyjmuje zwrotów towarów wysłanych za pobraniem. Ewentualny zwrot kwoty należnej Klientowi (wartość produktu) na konto bankowe z tytułu odstąpienia od transakcji następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru.

Formularz

 

W przypadku chęci wymiany towaru sklep Bake in daje taką możliwość w ciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Wymiana towaru jest możliwa poprzez poprawne wypełnienie oświadczenia i przesłanie go przed upłynięciem w/w terminu na adres:  Bake in Sp. z o. o. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa lub drogą elektroniczną na adres email: kontakt@bakein.pl 

Wysyłka towaru powinna nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o wymianie towaru. W przypadku, kiedy występuje różnica w cenie w komentarzu oświadczenia prosimy również określić, jaką formą płatności różnica ta zostanie opłacona (przelew zwykły, bądź płatne przy odbiorze). Koszty wymiany ponosi osoba kupująca. Sklep Bake in nie przyjmuje zwrotów towarów wysłanych za pobraniem. Czas wymiany towaru nastąpi w terminie do 14 dni roboczych od momentu dostarczenia przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl